Mng Airlines Kargo

Havacılık Bilgi » Firmalar » Kargo Taşımacılığı Yapan Uçak Firmaları » Mng Airlines Kargo

  • Mng Kargo Uçağı
    Mng Kargo Uçağı
  • Mng Uçak Kargo Logo
    Mng Uçak Kargo Logo

Mng Airlines Kargo

Kendi Sitesinden Alıntı

Mng Airlines Kargo Kurucu

MNG Şirketler Grubunun Kurucusu ve Başkanı olan Mehmet Nazif Günal 1948 yılında doğdu. 1962-1965 yılları arasında çeşitli şantiyelerde görev aldı. 1965-1971 döneminde öğrencilik yıllarında taşeron olarak inşaat sektöründe çalışmaya başladı. 1971-1976 döneminde çeşitli inşaatlarda Şantiye Şefi ve İnşaat Müdürü olarak görev yaptı.

 

1976 yılında ilk şirketini kurdu. 1976-2004 yılları arasında çeşitli konularda faaliyet gösteren ve şu anda kırk şirketten oluşan MNG Şirketler Grubunu oluşturdu.Halen, Grubun Başkanlığını sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır. 

 

MİSYON

Müşteri memnuniyetini ve uçuş emniyetini ön planda tutarak ülkemizde hava kargo taşımacılığındaki liderliğimizi sürdürmek. 

 

VİZYON

Katma değeri yüksek, müşteriye özel, esnek lojistik çözümler üreterek dünyada artan hava kargo taşımacılığında önemli ve kalıcı bir yer edinmek. 

 

 

DEĞERLERİMİZ 

 

Uçuş Emniyeti ve Güvenliği

Uluslararası gelişmeleri de göz önünde bulundurarak uçuş emniyeti ve güvenliği yönetim sistemini tüm süreçlerde oluşturmayı, uygulamayı ve geliştirmeyi temel prensip olarak kabul ederiz. 

 

Güvenilirlik

Müşterilerimize zamanında, kaliteli ve dürüst hizmet sunarak, güvenilir bir firma olarak algılanmayı hedefleriz.

 

Çözüm Odaklılık

Her bir müşterimizin istek ve beklentisine doğru çözümler üreterek yaklaşırız.

 

Maliyet Odaklılık

Faaliyetlerimizi işlevsellikle birlikte fayda-maliyet dengesini de gözeterek tasarlar ve yürütürüz.

 

Esneklik

Değişen müşteri taleplerine ve havacılık sektörünün koşullarına hızla adapte olabilmek için yaratıcılığı, dinamizmi ve esnekliği ön planda tutarız.

 

Çevreye Duyarlılık

Hizmet ve faaliyetlerimizin, doğal ve toplumsal çevreye duyarlılık ve uyum ile tasarlanmasını ve gerçekleştirilmesini destekleriz.

 

Pozitif Kurumsal İklim

Çalışanlarımızın iş ve çalışma ortamı hakkındaki olumlu duygularını artırarak, yüksek standartlardaki mesleki bilgi ve motivasyonu sağlayacak bir iklim yaratılmasına gayret ederiz.

Medya İlişkileri

Kurumsal Müşterilerimizden Bazıları